В наших номерах вам буде досить комфортно, щоб відчути себе на сьомому небі.

Де б ви не вирішили забронювати готель в Карпатах, Вам буде затишно та зручно в усіх відношеннях.

Зняти кімнату в готелі «SHULC» Ви можете в номерах наступних категорій:

Cімейний (ЄВРО)– для зручного проживання 4-ох осіб. 

IMG 5143

View the embedded image gallery online at:
http://shulc.in.ua/index.php/nomera#sigFreeId9e19de83ec

999

Cімейний (ЕКО)– для зручного проживання 4-ох осіб.

IMG 53912222

View the embedded image gallery online at:
http://shulc.in.ua/index.php/nomera#sigFreeIda62e1d5981

999

По всьому готелю працює бездротовий Інтернет. У кожному номері є кондиціонер, душ, холодильник, електрочайник і не тільки. Також Ви знайдете все необхідне в ванних кімнатах: халати, тапочки. Детально подивитися, які послуги є в кожному виді номерів, можна на відповідних сторінках. Побачити до приїзду як виглядає готель «SHULC» і що чекає на Вас в наших апартаментах, дозволять фотографії на цьому сайті.

Cтандарт, розрахований на комфортне перебування двох осіб.

IMG 51381

View the embedded image gallery online at:
http://shulc.in.ua/index.php/nomera#sigFreeId756aa530bb

999

Садовий домик (сімейний) - для проживання 4-ох осіб

Садовий домик знаходиться на території садиби «SHULC». Тут Ви можете насолодитися природою на всі 100%. Садовий домик включає окрему кухню, санвузол, власну терасу, шведську стінку для дітей, тому тут буде комфортно для всієї сім’ї.

IMG 0517 Copy

View the embedded image gallery online at:
http://shulc.in.ua/index.php/nomera#sigFreeId30dea1175e

Якщо вам потрібна тиша і спокій, зняти номер в готелі «SHULC»: тут вам точно не завадять сусіди, оскільки в готелі передбачена якісна шумоізоляція у всіх приміщеннях.
Забронювати готель «SHULC» можна за допомогою електронної пошти або за допомогою дзвінків на цілодобово працюючі номери мобільних телефонів. Ви знайдете їх на сторінці «Контакти», або замовити зворотній дзвінок скориставшись кнопкою "Заказать звонок". 

Бронювати легко готель в Міжгір’ї так, щоб це було недорого та комфортно, майже в домашніх умовах відпочити після ділових зустрічей або прогулянок. 

 

Відпочинок на природі
Hits: 940
Запрошуємо Вас відпочити на прекрасній терасі готелю «SHULC», яка розпочинає свою роботу весною з першими промінчиками сонця і працює аж до настання холодів.Вона знаходиться на внутрійшній стороні готелю. Ви можете вибрати ...
Номера
Hits: 2506
В наших номерах вам буде досить комфортно, щоб відчути себе на сьомому небі. Де б ви не вирішили забронювати готель в Карпатах, Вам буде затишно та зручно в усіх відношеннях. Зняти кімнату в готелі «SHULC» Ви можете ...
Руська баня
Hits: 2803
Баня в готелі «SHULC» в Міжгір’ї подарує справжню насолоду шанувальникам зрорового та корисного відпочинку! Можете бути впевнені, що всі Ваші забаганки втіляться в реальність, адже в «SHULC» подбали ...